Vakum Makinesi Tamiri

Vakum Makinesi Tamiri

Pedallı Poşet Kapama Makinası

Son dönemlerde insanların ihtiyaç duyduğu ürünlerin biri de poşet kapama makineleridir. Poşet kapama makineleri son 15 yıl içerisinde ürünlerin saklanması için geliştirilen yöntemlerden biridir. Bu yönteme göre poşetlerin ağzına iki tane sıcak pres makinesi aracılıyla ısı verilerek birbirine yapışması sağlanır. Bu sayede ürünler kolay bir şekilde muhafaza edilir.
Bu konuda tüketicilerin en çok tercih ettiği ürün pedallı poşet kapama makinasıdır. Kolay kullanıma sayesinde tüketiciler tarafından oldukça rağbet görüyor. Fabrikalarda çoğunlukla kullanılan bu ürün fiyatı konusunda da uygun. Birçok toplu siparişi çok kolay bir şekilde hallediyor. Diğer poşet kapama makinelerine göre daha büyük ağır ve uzun poşetleri kapatıyor.

Pedallı Poşet Kapama Makinesinin Çeşitleri
Piyasada birçok çeşidi bulunan pedallı poşet kapama makinelerinin kendi içinde de birçok çeşidi vardır. Bu çeşitler boyut, fiyat ve hıza göre değişiklik gösterir. Pedallı poşet kapama makinelerinin çeşitleri şu şekildedir;

  1. Tek Çeneli Ani Isıtıcılı Pedallı Poşet Kapama Makinesi: Ağız uzunluğu en fazla 80 cm olan poşetleri kapatır. Ağız kapatma sisteminde ani ısınan rezistans telleri kullanıldığından makinenin çok ısınması beklenmez.
  2. Çift Çeneli Ani Isıtıcılı Pedallı Poşet Kapama Makinası: Ağız ölçüsü en fazla 80 cm ve yandan körüklü poşetler için kullanılır. Rezistans telinin kalınlığı tek Çeneli pedallı poşet kapama sistemine göre 2 katıdır (10mm).
  3. Çift Çeneli Sürekli Isıtıcılı Pedallı Poşet Kapama Makinesi: Ağız ölçüsü en fazla 40cm olan yandan körüklü, metalize ya da kalın poşetleri kapatır. Baklava desenli çeneleri bulunabilir. Fişek rezistans kullanan serilerinde makinenin ısınması için birkaç dakika beklenmesi gerekir. Üstelik dijital ısı göstergeleridir.

Pedallı Poşet Kapama Makineleri Fiyat Aralığı
Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi poşet kapama makinelerinin de gelişmesine sebep olmuştur. Piyasada birçok çeşidi olan bu makineler ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengin. Genellikle fabrikalarda kullanılan bu ürünler geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Pedallı poşet kapama makineleri fiyat aralığı 1000 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir. Endüstri boyutunda bir pedallı poşet kapama makineleri fiyat aralığı ise 4000 TL ile 8000 TL aralığında değişmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir